preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje

Login
Anketa
Jeste li za to da Vaše dijete za preobuću izabere nešto iz ponude tvornice "Borovo"?



Tražilica
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 9. 2016.

Ukupno: 46525

 

 

 

     

    

   

           RASPORED SATI

 

      

  ŠKOLSKI KURIKULUM

 

    

         DOKUMENTI

Informacije za roditelje

ŠK.GOD. 2016./2017.

 

Poštovani roditelji!


Kako bi suradnja roditelja i razrednika bila što kvalitetnija i uspješnija, molimo Vas da za informacije koristite predviđeno vrijeme! Sve ostale termine možete koristiti uz prethodni dogovor sa razrednicom!
 

DRNJE

1. razred

Razrednica: BLAŽICA LENARDIĆ

PONEDJELJAK, 16:00 - 16:45

2. razred

Razrednica: MIRJANA LOVRIĆ 

PONEDJELJAK, 15:15 - 16:00

3. razred

Razrednica: ŠTEFICA KOLAREK

ČETVRTAK, 14:30 - 15:15

4. razred

Razrednica: MIRJANA BRAČKO (zamjena BRUNO RITOŠA)

PONEDJELJAK, 16:00 - 16:45

 

HLEBINE

1. razred

Razrednica: VALENTINA KOLAK

PONEDJELJAK, 15:05 - 15:50

2. razred

Razrednica: INES FAJDETIĆ

ČETVRTAK, 15:05 - 15:50

3. razred

Razrednica: VESNA VEDRIŠ

PETAK,  16:45 - 17:30

4. razred

Razrednica: MARIJA ZLATAR

PETAK, 16:00 - 16:45

 

TORČEC

1. razred

Razrednica: DANICA FONJAK

PONEDJELJAK, 12:15 - 13:00

2. razred i 4. razred 

Razrednica: MAJA SOLINA

PETAK, 09:50 - 10:35

3. razred

Razrednica: BRANKA LOVREK

PONEDJELJAK, 12:30 - 13:00

 

PETERANEC

1. razred

Razrednica: SNJEŽANA PRVČIĆ

prijepodne: UTORAK, 08:50 - 9:35

poslijepodne: PONEDJELJAK, 16:05 - 16:50

2. razred

Razrednica: MIRJANA MAMIĆ

prijepodne: SRIJEDA, 08:50 - 9:35

poslijepodne: PONEDJELJAK od 16:55

3. razred

Razrednica: BILJANA KRUNIĆ

SRIJEDA, 11:35 - 12:20

4. razred

Razrednica: VALERIJA IVKOVIĆ (zamjena IVANA LOGAR - ERŠEG)

prijepodne: PONEDJELJAK, 08:50 - 09:35

poslijepodne: SRIJEDA, 14:25 - 15:10

 

SIGETEC

1. razred

Razrednica: NEVENKA MARUŠEVEC

PONEDJELJAK,  10:00 - 10:45

2. razred

Razrednica: DARINKA BERUTA

ČETVRTAK, 10:45 - 11:30

3. a razred

Razrednica: LIDIJA BOGČEV

prijepodne: SRIJEDA, 10:45 - 11:30

poslijepodne: SRIJEDA, 12:30 - 13:15

3. b razred

Razrednica: ADELA JADAN

prijepodne: PETAK, 11:35 - 12:20

poslijepodne: PETAK, 16:05 - 16:50

4. razred

Razrednica: ŠTEFICA SALAJ

UTORAK, 10:40 - 11:35

preskoči na navigaciju