"Tajna formula? Imali smo nešto sreće, imali smo dobru ideju i, uz težak rad, postali smo uspješni."

Autor: Maja Hižman, 4. 6. 2020.

Danas je u našoj školi mnogo razloga za slavlje. Iako virtualno, obilježit ćemo Dan škole uoči rođendana Frana Koncelaka. Kao i uvijek, to je prilika za pohvaliti se dobrim učiteljima i učenicima, ali i njihovim radovima.

Škola je zaista preko noći postala Škola za život jer smo zajedno tražili načine kako što uspješnije i lagodnije dogurati do samoga kraja. Učitelji i stručne suradnice bili su motivatori, organizatori, pomoćnici i čarobnjaci. Učenici su bili mali vrijedni radnici koji su marljivo pomicali svoje granice izdržljivosti, a sve u želji da jednog dana budu još spremniji za neočekivane izazove.

Nikada ne zaboravljamo na roditelje pa tako ni u ovoj situaciji. Bez njih naš rad ne bi mogao funkcionirati. Oni su osigurali miran prostor za rad, ali i tehničke uvjete. Uskočili su u pomoć nebrojeno mnogo puta i zato hvala.

Ovaj savršeni i dobro uigrani trokut bez i jednog svog kuta ne bi bio ovoliko uspješan!

Elena Belec

Za Dan škole kreativno i stvaralački - izvor: Školski portal

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje / Pemija 72, HR-48322 Drnje / www.os-fkoncelak-drnje.skole.hr / ured@os-fkoncelak-drnje.skole.hr